Hadise’nin U dönüşü

Hadise iki gün önce verdiği konserin fotoğraflarını, “Ne diyordu Norm Ender? Bebeleri pistten alalım” notuyla paylaştı. Bu sözlerin kendisini konserlerine engel olmakla suçlayan Aleyna Tilki’ye gönderme olduğu düşünüldü.

Ancak Hadise’nin paylaşımını yine aynı organizasyonda sahne alan Ece Seçkin üzerine alındı ve “Ezhel de ‘Bebeler her b.ku biliyor. Boşuna yapıcan bize lolo’ diye cevaplamıştı” karşılığını verdi.

İrem Derici de Ece Seçkin’e destek vererek, “Senin özgünlüğünün onların dış görünüşünden daha sağlam olmasından hoşlanmazlar” sözleriyle tartışmaya katıldı.

“BU BAŞARILI KADINLARDAN İSTEDİĞİNİZ POLEMİK ASLA ÇIKMAZ”

Göndesiyle polemik başlatan Hadise, U dönüşü yaptı…

X hesabından açıklama yapan şarkıcı, “Bu güzel ve başarılı kadınlardan istediğiniz o polemik asla çıkmaz arkadaşlar! Ama daha çok eğleniriz o ayrı” dedi.

Hadise, sözlerine “Aleyna da İrem de Ece de dinlemekten ve izlemekten çok keyif aldığım kadınlar. Her birimiz kendi yolunda ilerleyen çok başarılı kadınlarız. Elbette düştüğümüz, kalktığımız anlar olacaktır ve oldu da. Ama hep birbirimize destek olarak daha da güçleneceğiz çünkü daha çok şarkılar söyleyeceğiz ve dans edeceğiz” diye devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx