Demirtaş’tan taziye mesajı: Şükranlarımı sunuyorum

Edirne Cezaevi’nde tutulan HDP’nin eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, hayatını kaybeden babasının taziyesine ilişkin Diyarbakır DEM Parti İl Örgütü’ne bir mesaj gönderdi.

Demirtaş’ın mesajı şöyle: “Merhaba değerli arkadaşlar. Hepinizin iyi olduğunu umuyorum. Taziye ve cenaze sürecinde başta Genel Merkezimiz, milletvekillerimiz, il- ilçe yöneticilerimiz olarak gösterdiğiniz dayanışma ve sahiplenme nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum.

Bu vesileyle, babamın vefatının ilk dakikalarından itibaren ailemizin yanında olan yurtsever halkımıza, tüm kurumlarımıza, Barış Anneleri başta olmak üzere tüm annelere, taziye ve cenaze sürecini yürüten değerli seydalarımıza, organizasyon için yoğun emek harcayan gençlik ve kadın yapılarımıza, yurt içi ve yurt dışından fedakarca çalışma yürüten ve taziyemize yüksek duyarlılık gösteren özgür basın emekçilerine, dualarını esirgemeyen, acımızı paylaşan tüm dostlarımıza; babamızın son yolculuğuna katılamayan kardeşlerim ve bütün ailem adına en derin şükranlarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Selçuk Hoca ile birlikte hepinize özlem dolu selam, sevgilerimizi gönderiyoruz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir