Bir Onun Bir de Bizim Kıymetimiz Bilinmedi: Hadise Sözleriyle Bir Kez Daha Şapka Çıkarttı

Şarkılarıyla gönüllere taht kuran Hadise O Ses Türkiye Rap’ın jüri üyelerinden Heja’nın ‘PurpleHej’ programına konuk oldu. Dişil enerjinin vücut bulmuş hali Hadise’nin programdaki ‘Hadise’den ben olsam ayrılmam’ sözleri birçok kadının ortak dili oldu. 

Detaylar…

Magazin dünyasının en sevilen isimlerinden bir tanesi olan Hadise aynı zamanda sosyal medyanın da göz bebeği.

Güçlü sesi, muhteşem dans şovları, düşman çatlatan sahne kostümleriyle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı sosyal medya hesabını bir hayli aktif kullanıyor.

Gerek konserlerinden gerekse de özel hayatından kareler paylaşan Hadise’nin Instagram’da beğeni rekorları kırdığını da söyleyebiliriz.

Hadise’yi sadece yeni klipleri ve şarkıları piyasaya sürüldüğünde konuşmuyoruz tabii. Kendisi aşk hayatıyla da epey dikkat çekiyor.

Güzel şarkıcı, O Ses Türkiye Rap jüri üyesi Heja Dindar’ın YouTube’da yayınlanan PurpleHej programının 16. bölümüne konuk oldu.

Aşk hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Hadise ilan-ı aşkları, ayrılıkları, evliliği ve boşanmasıyla kimi zaman kalbimizi kıpır kıpır ediyor, kimi zamanda yüreğimizi dağlıyor biliyorsunuz ki.

Fakat öyle ya da böyle dişil enerjisi buram buram yayılan Hadise aşk hayatını, aşka dair düşüncelerini ve fikirlerini en içten şekilde anlattı.

Bölümün viral olan kısmını da buradan izleyebilirsiniz ?

Hadise’nin içten yaptığı açıklamalarından özellikle aşkla ilgili olanları epey konuşuldu. Birçok kadın sosyal medya kullanıcısı aşkı nasıl yaşadığını tüm detaylarıyla ortaya saçan terazi burcu kadını ünlü şarkıcının açıklamalarında kendini buldu.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz.

Yorumlarda buluşalım mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir