Sons of the Forest katana nerede?

Serinin ilk oyunu The Forest’ta oldukça güçlü olan yakın silah katananın ikinci oyundaki konumu, oyuncular tarafından “Sons Of The Forest katana nerede?” şeklinde araştırılıyor. Peki, Sons of the Forest katana nerede? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST KATANA NEREDE?

Yamyamlara karşı yakından daha fazla hasar verebilmek için kullanılan katana, haritanın güneydoğusunda yer alan büyük gölün sağındaki bir mağarada yer almaktadır.

Katanaya sahip olabilmek için Bakım Anahtar Kartı gerekmektedir. Bu nedenle Bakım Anahtar Kartı’na sahip olup olmadığınızı kontrol edin. Eğer kartınız yoksa buradan kartın nerede bulunduğuna ulaşabilirsiniz.

Haritanın karlarla kaplı dağının sağ aşağısındaki gölün yanındaki mağaraya girmeniz gerekmektedir. Daha spesifik olmak gerekirse, mağara büyük bir bölün batısında bulunmaktadır ve GPS cihazınız ile yeşil yanıp sönen bir işaret ile gösterilir.

Kayaların arasında bulunan mağara girişinden içeri giriniz ve mağaranın sonuna kadar ilerleyin. Ardından bir çukurdan içeri dalarak karşınıza çıkan koridordan dümdüz ilerleyin. Karşınıza sağda çıkan ilk kapıya Bakım Anahtar Kartını okutarak içeri giriş yapınız.

Ardından koridordan aşağı kata doğru ilerleyerek bir kapıdan daha geçeceksiniz. İçeri girdikten sonra sığınakta Level 2 yazısını görene kadar düz ilerleyiniz. Level 2 yazılı kapıdan içeri girdikten sonra ilk ikinci sağdaki kapıdan girin ve eşyalarla dolu bir oturma odasına gireceksiniz. Oturma odasında sehpa üzerine duran bir katana göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir