Ronaldo’nun annesinden samimi açıklamalar ve Messi anısı: Oğlum…

Paylaş

“Futbolcu olmasa duvar ustası olurdu”

Sporting Lizbon kulübü, Cristiano Ronaldo’nun annesi Dolores Aveiro ile bir sohbet gerçekleştirdi. Aveiro, kulübün YouTube kanalından ve podcast kanalından paylaşılan sohbette dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Cristiano küçüktü ve çok parasız günlerimiz oldu. Birçok defa futbolu bırakma noktasına geldi. Ama bana hep “Sana bir ev ve araba alacağım” diyordu. Bunu da fazlasıyla yaptı. Futbolu bıraksaydı duvar ustası olurdu, o dönem orada şartlar öyleydi. Tabii futbolculukta olduğu gibi duvar ustalığında dünyanın en iyisi olamazdı. Sonuçta herkesin yapması gereken bir iş var.

Paylaş

“Messi ailesiyle tanışıyoruz”

Leo çok ama çok iyi bir çocuk. Tüm ailesini de tanıyorum. Sahada iyi olduğu kadar dışarıda da iyi bir insan. Torunum onun bir hayranı, hatta ödül töreninde onunla tanışmak için babasıyla yanına gitmişlerdi. Cristiano, Leo’ya “Sürekli senin videolarını izleyip bana seni anlatıyor” demişti.

Paylaş

“Torunum onun Messi olduğuna inanmadı”

Şunu da anlatayım, onlar tanışmadan 1 sene önce bir ödül töreninde Messi’yi gördük. Torunum onun hayranıydı ve ona “Bak, Messi geliyor” dedim. Bana, “Bu Messi değil, çok kısa” dedi. Eğlenceli bir andı.

Paylaş

“Çok zor günler yaşadım”

Genç yaşlarımda çok fazla çalışmak zorunda kaldım. Bir dönem sepet yapıp sattım ve günde 130 tane sepet yaptığım oluyordu. Şimdi dönüp bakınca… Hayatımın neşesi torunlarımı görüyorum. Onlarla beraber çocuk olup 10 yaşında gibi hissediyorum. Oğlumun bir gün Sporting’e dönmesini çok isterim ama o olmazsa bile oğlu Cristiano Jr. mutlaka burada oynayacak.

Paylaş

“Oğlumun sevgilisi onu destekliyor”

Soru: Cristiano’nun kız arkadaşı Georgina, onu seviyor musun?

Georgina çok iyi ve tatlı bir kız. En önemlisi de oğlumu çok seviyor ve her zaman destekliyor.

İlgili Haber
Şükürler olsun kavuşturana: Messi ve Ronaldo yeniden aynı sahada
Şükürler olsun kavuşturana: Messi ve Ronaldo yeniden aynı sahada

Cristiano Ronaldo annesi Ronaldo Messi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir