Popile, ünlüleri ve hayranlarını uygunluk hareketi için bir ortaya getiriyor

Özel bir günde sevdiklerine farklı bir armağan vermek isteyenlerin arayışları arttıkça, alternatifler de çoğalıyor. Global şahsileştirilmiş armağan pazarının 5 yılda yüzde 400’lük büyüme kaydettiği ve 2022’yi 77 milyar dolarlık pazar hissesiyle kapatacağı bilinirken, online armağan görüntü platformu Popile, Türkiye’nin ünlü isimlerini görüntülü kutlama bildirileri için bir ortaya getiriyor.

Türkiye’nin ünlü isimlerine şahsa özel armağan görüntü hazırlatma imkanı sunan Popile, ortalarında Serdar Ortaç, Alişan, Hande Yener, Şafak Sezer, Rüştü Reçber üzere isimlerin de olduğu ünlülerden yapılan her armağan görüntü talebinde, sivil toplum kuruluşlarına bağışta bulunarak bir düzgünlük hareketinin öncüsü oluyor.

Mevzuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Popile Kurucu Ortağı Kemal Tepret, “Kullanıcıların, Türkiye’nin en ünlü isimlerinden şahsileştirilmiş kutlama görüntüleri talep ettiği bir armağan platformu olan Popile, öbür ikram platformlarının yapmadığı bir şey yaparak, ek bir fiyat talep etmeden, elde edilen cironun belli bir yüzdelik oranını sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor” dedi.

TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ İSİMLERİ VE HAYRANLARI, STK’LARA TAKVİYE OLUYOR

Platformda spor, sinema, tiyatro ve müzik üzere kategorilerde yüzlerce ismin yer aldığını hatırlatan Kemal Tepret, “Popile görüntü ikramların Türkiye’nin en ünlü isimlerinden hayranlarına ulaşmasına aracı olurken, bir düzgünlük hareketine de imza atıyor. Ünlü isimler, Popile’den çekilen görüntülerden elde ettikleri gelirlerle Haçiko, SMA Derneği, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Parıltı Görmeyen Çocuklara Takviye Derneği, Alzheimer Derneği üzere sivil toplum kuruluşlarına bağış yapılmasına vesile oluyor” sözlerini kullandı.

“SOSYAL TEŞEBBÜS YAKLAŞIMIYLA SİVİL TOPLUM AĞIMIZI GENİŞLETİYORUZ”

Popile’nin yürüttüğü kampanyanın fizikî etkinliklere dönüştüğüne ve yeterliliği yaygınlaştırdığına dikkat çeken Popile Kurucu Ortağı Kemal Tepret, “Bu kampanyayla Kalamış Parkı’nda hayvan dostlarımız için tonlarca mama dağıttık. Sivil toplum kuruluşu ağımızı büyütmek için çalışmalarımız sürüyor. Armağan görüntü konseptini toplumsal bir düzgünlük hareketine dönüştürüp, yolumuza bir toplumsal teşebbüs yaklaşımıyla devam edeceğiz.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.