Oyun Coinleri İçin Bomba Hafta: Bu 7’si Tahtadan Uçabilir!

Bankacılık krizinin hazırladığı zeminde yatırımcılar genel olarak Bitcoin’e (BTC) odaklandığından, altcoinlerin çoğunluğu izleyici tarafındaydı. Bununla birlikte, yaklaşan Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC), oyun coinleri için bomba bir hafta hazırlıyor olabilir…

Ralli rüzgarı önümüzdeki hafta oyun coinleri için esebilir

Mart ayında Bitcoin satın alan yatırımcıların toplam kazancı %20 civarında seyrediyor. Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Fantom (FTM), Cosmos (ATOM) vb. gibi büyük altcoinler, aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi hala arayı kapatmakla meşgul.

20 ve 24 Mart arasında gerçekleşmesi planlanan Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC), piyasa trendlerinde kısa soluklu bir değişime yol açabilir. Oyun coinleri sektörü, toplam 12 milyarlık piyasa değerine sahip ve bu hacmi; The Sandbox (SAND), ApeCoin (APE), Gala (GALA) ve Axie Infinity (AXS) gibi devler üstleniyor.

Oyun coinlerinin son iki haftadaki performansının Bitcoin ile karşılaştırıldığında nasıl göründüğünü aşağıdaki grafikte bulabilirsiniz. Veriler, bu token kategorisinin talepte büyük bir ilgi gördüğünü açıkça gösteriyor. Yaklaşan Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC), talebin arkasındaki ana faktör…

Oyun Geliştiricileri Konferansı (GDC) nedir? Tarihler ve etkinliğin ayrıntıları

Game Developers Conference (GDC), video oyun geliştiricilerinin katılım sağladığı yıllık bir konferans. Etkinlik, bir fuar, ağ oluşturma etkinlikleri ve Oyun Geliştiricilerinin Seçimi Ödülleri ve Bağımsız Oyunlar Festivali gibi ödül şovlarının yanı sıra programlama, tasarım, ses, prodüksiyon gibi oyunla ilgili konularda endüstri profesyonelleri tarafından çeşitli eğitimler ve konferanslar ve yuvarlak masa toplantıları içerir.

Bu yılın Oyun Geliştiricileri Konferansı 20 Mart ve 24 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Küresel etkinliğin yatırımcıları yöneltebileceği mavi çipli oyun coinlerinin yakından izlenmesi gerekiyor.

İşte yatırımcıların önümüzdeki haftalarda odaklanabilecekleri oyun coinleri

Bu hafta başlayacak Oyun Geliştiricileri Konferansı, video oyun geliştiricilerinin katılım sağladığı ve geniş bir oyuncu kitlesinin yakından takip ettiği bir etkinlik olacak. Konferans esnasında kripto para piyasanın trendlerine ulaşabilecek mavi çipli oyun coinlerinden bazıları:

  1. Apecoin (APE)
  2. Gala Games (GALA)
  3. Stepn (GMT)
  4. Decentraland (MANA)
  5. Axie Infinity (AXS)
  6. Sandbox (SAND)
  7. MAGIC (MAGIC)

Altcoinlerin yükselmesinin muhtemel olmasının ikinci ana nedeni, Bitcoin fiyatında tespit edilen satış sinyalidir. BTC bir nefes alıp geri çekilirken, karlar muhtemelen altcoinlere dönüşerek gelişme şansı verecek. Altcoinlerin genel olarak yükselmesi muhtemel olsa da, oyun kategorisi GDC nedeniyle büyük bir artış görebilir.

Blockchain oyun piyasasından son gelişmeler

Oyun devi Unity, geçtiğimiz Şubat ayında Web3 geliştirici araçları için 6 altcoin projesiyle ortaklığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak ortaklık listesine ve ayrıntılara bu yazıda yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir