Mukavelesi biten İsmail Kartal: Karar liderimiz ve yöneticilerimizindir

5-0’lık Yeni Malatyaspor galibiyetinin akabinde açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, mukavelesinin bitmesiyle ilgili kararın artık lider ve yöneticilerde olduğunu söyledi.

AA’nın haberine nazaran, bu sezonki performansları nedeniyle oyuncularını kutlayan Kartal, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Sezon ortasında misyona geldiğimde ne söylediysem, ne bildiri verdiysem o çok düzgün aldılar. Onlar bize takviye verdi, verdikleri güçle biz de onlara çok hoş bir tepki gösterdik. Benim bütün hayalim, Fenerbahçe ruhunu tekrar ortaya çıkartan bir kadro yaratmaktı. Ben ne söylediysem hepsini gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. O gün neredeysem bugün de birebir noktadayım. Taraftarlarımızı asla unutmayacağım. Birbirimize olan hürmetle, inancımızla biz bunları başardık. Her şeyin üstesinden geldik. Samandıra’daki mesailerle, yaptığımız çalışmalarla bu düzeye geldik. En büyük hisse sahibi oyuncularımdır. Oyuncularımı tebrik ediyorum, kendilerine teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızın da bize verdiği güçle ilerledik. Onları mahcup etmedik. Onları keyifli etmek için elimizden geleni yapmaya çalıştık ve yaptığımızı düşünüyorum.”

‘HAYIRLISI NE İSE O OLSUN’

“Bundan sonraki süreçte ne olup biteceğini bilmiyorum” diyen Kartal, “Hayırlısı ne ise o olsun. Şu ana kadar liderimizle ye da yöneticilerimizle görüşmedim. Herhalde bugünden sonra İstanbul’da bir görüşmemiz olacak. Ben de aslında dönemin planlamasıyla ilgili hazırladığım raporları liderime, yöneticilerime sunacağım. Biz elimizden geleni yaptığımızı düşünüyoruz. Fenerbahçe için Şampiyonlar Ligi’nde, yeni dönemde, her şey hoş olsun. Benim için de Fenerbahçe için de en hoşu olsun” açıklamasında bulundu.

Kartal, bir basın mensubunun “Bundan sonrası için fikriniz nedir?” sorusuna, “Şu an rastgele bir niyetim yok. İkinci yarının başkanı, şampiyonu Fenerbahçe. İkinci yarıda en çok gol atan kadro açık orta yeniden Fenerbahçe. Bu gurur bize kâfi. Bundan sonra karar liderimiz ve yöneticilerimizindir” cevabını verdi. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.