Muharrem İnce ile Cemal Enginyurt ortasında sert polemik!

Demokrat Partili Cemal Enginyurt, Twitter hesabından bir bildiri paylaştı. Enginyurt, bildirisinde “Muharrem İnce, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına saldırdığı periyotlarda, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına sahip çıkarak İnce’ye sert kelamlar ettiğim için milletvekili maaşıma haciz konulurken, İnce, MHP Genel Merkezindeydi. Yorum sizlerin” tabirlerini kullandı.

İNCE’DEN ENGİNYURT’A: ÇARPITMA

Cemal Enginyurt’un bildirisi sonrası bir paylaşım da Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’den geldi.

İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Şov için iPhone kıran, sonra kırmadım demoydu diye tornistan yapan Cemal, sert kelamlar söylediğin için değil hakaret ettiğin için tazminat ödemeye mahkum oldun. Çarpıtma! Ben DP dahil 19 partiye tarım, besin, pahalılık için mektup yazdım, randevu veren 7 parti ile de görüştüm” dedi.

Enginyurt ise İnce’ye cevap vererek, “Sana ve hakareti meslek edinen trollerine gerekeni söylemekten geri kalmam. Tabi ki hakaret ettiğim için ödedim tazminatı. Senin o gün söylediklerine karşılık verdim. Tornistanı sen yeterli bilirsin. Adam kazandı diyen sen değilmisin. Kazanamasan Tavukçuluk yapacaktın ne oldu?” tabirlerini kullandı.

İNCE, BAHÇELİ İLE GÖRÜŞMÜŞTÜ

Muharrem İnce; 1 Haziran’da, artan besin fiyatları, ziraî sulamada yaşanan meşakkatler sonucu ortaya çıkan açlık ve kıtlık tehlikesine karşı tahlil tekliflerini içeren ‘Tarımsal Üretim Su ve Besin Güvenliği Raporu’nu görüşmek üzere, ‘Ortak Akla Çağrı’ mektubuna karşılık veren MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli ile görüşmüştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.