Menajeri açıkladı! Marcao olayından sonra babası rahatsızlandı

Paylaş

Kerem Aktürkoğlu’nun menajeri Erkut Söğüt, Fanatik’e konuştu. Marcao’nun affedilmesinin ardından ilk defa bu konuyu değerlendiren Söğüt, şunları söyledi:

Paylaş

Marcao saldırısı sadece Kerem’i, ailesini ve Galatasaray camiasını değil; tüm Türkiye’yi üzdü. Ayrıca bütün dünya medyasında günlerce yayınlandı. Ailede inanılmaz bir hüzün ve stres yaratmakla kalmadı; Marcao travması Kerem’in babasında önemli bir sağlık sorununa yol açtı.  

Paylaş

Kendi oğlunuzu ekrandaki milyonların önünde daha önce görülmemiş bir saldırıya uğramasını görmek kolay değil. Yürekler dayanmaz buna!

Paylaş

Bizleri belki daha da çok üzen insanların medya ve sosyal medya üzerinden çıkıp Kerem’in Marcao’yu provoke ettiği ve Kerem’in şımarık olduğunu söylemeleri. Kerem benim bugüne dek çalıştığım en terbiyeli, saygılı ve aynı zamanda hırslı oyunculardan bir tanesi. O süreçte bile hiçbir şey olmamış gibi sahaya çıkıp her maçta yüzde 100 mücadele vererek takımına faydalı oldu. Kerem her zaman “Önce Galatasaray ağabey” der bana. 

Paylaş

Bir kulübün duruşunun sportif başarıdan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Değerlerin de daima çıkarlardan önce geldiğine inanıyorum.