Jeremain Lens, Beşiktaşın tahsis ettiği arabayı geri vermek…

Paylaş

Beşiktaş’ta 3 futbolcu sözleşmelerini feshetme veya başka takıma gitme konusunda yönetime büyük sorun çıkardı. PAOK’tun teklifini reddederek 3 milyonu aşan maaşını bırakmayan Ljajic, takımda kaldı.

Ljajic ayrılsaydı Beşiktaş, oyuncunun ücretinden yüzde 50 tasarruf edebilecekti. Sırp futbolcu 3 milyon euro yıllık ücret alıyor.

Paylaş

Bir diğer isimse Jeremain Lens. Hollandalı, Beşiktaş’tan ayrılmaya çok yaklaşmıştı. Karagümrük’le anlaşan ve gitmek üzere olan Lens, son dakikada yönetimden ilginç bir istekte bulundu. Beşiktaş’ın A takım oyuncularına tahsis ettiği otomobili geri vermek istemeyen Lens, “Bu bende kalsın” dedi. Genel görüşmelerde orta yol bulunamayınca Lens de takımda kaldı.

Paylaş

Takımda kalan isimlerden biri de Brezilyalı sağ bek Douglas. Beşiktaş yolları ayıramadığı bu 3 oyuncu için yıllık 7 milyon euro’ya yakın bir maaş ödemek zorunda kalacak.

Paylaş

Beşiktaş, kendilerine zorluk çıkaran 3 oyuncu için sert kararlar aldı. A Spor’un haberine göre bu 3 isim,

Tesislerde A takıma yaklaştırılmayacaklar.Araçlarını A takım oto parkına park edemeyecekler.Yapacakları idmanlara geç kaldıklarında noter işlemi başlayacak.