Gerçeğin Peşinde Koşmak

İnsanlar daha küçük yaşta okula ilk başladıkları zaman öğrencilik hayatları başlamış olur ve okullarda insanlara okuma ve yazma öğretilmeye başlar. İnsanlar, öğrencilik hayatları bittiği zaman bile yazı ve okumayla haşır neşir olurlar. medyum yorumları Bu okuma ve yazmanın bazı kuralları vardır. Örneğin bir işe başvurulacağı zaman, yazılan dilekçeler ya da bir tanıdığımıza yazacağımız bir mektup veya kalemimiz kuvvetliyse yazacağımız şiirlerin hepsinin bir kuralı bir ölçüsü vardır. Okul hayatımızda bizlere standartlar öğretilir ve resmi yerlerde bu standartlar oldukça işimize yarar. Özellikle resmi yerlerde yazacağımız yazıların imla kurallarına uyulması gerekmektedir. Çünkü derdimizi anlatmak için, imla kuralları ve edebiyat kurallarına uymazsak sorunumuzu da anlatmak istediğimiz gibi anlatamayız.
Son zamanlarda insanlar Türkçeyi katletmektedir. K harfi yerine klavyeden Q harfini kullanmak, V harfi yerine W harfini kullanarak yazım kurallarına uymamaktadırlar. aşk büyüsü Çok yazacaklarına çoq, evet diyeceklerine ewet gibi kelimeler kullanarak ya da kelimeler içerisindeki sesli harfleri kısaltarak yazmaktadırlar. Bu şekilde yazmaları ilk önce karşı tarafın anlamasında zorluk yaşayacağı gibi, resmi bir yerde bir yazı yazması gerektiği zaman Türkçeyi kurallarına göre yazmadığı için yazan kişi de oldukça zorluk yaşayacaktır.
İngilizcenin son zamanlarda öğrenilmesi yüzünden de Türkçe konuşulurken cümlenin içerisine İngilizce kelimeler karıştırarak kullanımı oldukça popüler bir hal almıştır. papaz büyüsü Ayrıca İngilizce harflerden ziyade çok garip bir şekilde çilek yazacaklarına çhilek şeklinde yazımlarda günümüzde kullanılmaktadır.