Fenerbahçe, Luan Peres’i takımına kattı

Fenerbahçe, savunmasını Luan Peres ile güçlendirdi. Sarı-lacivertliler, Marsilya’dan Brezilyalı oyuncunun transferini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada Peres için 5.225.000 milyon Euro bonservis bedeli ödeneceği belirtildi. Fenerbahçe, ayrıyeten 28 yaşındaki futbolcu ile 3 yıllık kontrat imzalandığını duyurdu.

Fenerbahçe’nin açıklaması şu halde:

“Profesyonel futbolcu Luan Peres Petroni’nin transferi konusunda kulübü ve kendisi ile mutabakata varılmıştır. Olympique Marseille kulübüne toplam transfer bedeli olarak 5.225.000 Avro ödenecektir. Transfer bedeline ilaveten, futbol grubunun ve futbolcunun performansına bağlı olarak azami 237.500 Avro bonus bedeli Olympique Marseille Kulübüne ödenecektir.”

“KENDİMİ GÖSTERECEĞİM”

İmzasının akabinde kulüp televizyonuna kısa bir açıklama yapan Luan Peres, “Çok memnunum. Büyük bir kulübe geldim, bu benim için büyük bir keyif. Kulübün büyüklüğünün ve beklentilerin farkındayım. Alanda kendimi göstereceğim” dedi.

Brezilyalı futbolcuya imzası sırasında eşlik eden Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki ise, “Hayırlı olsun. Avrupa futbol piyasasında en güç transferlerden biridir solak stoper. Güzelini ve kariyerlisini bulmak çok kıymetliydi. Fenerbahçe’nin oyun yapısına çok uygun biri, yeniden Brezilya’dan. Hocamızın istediği bir oyuncuydu. Bundan sonra artık her şey alanda, muvaffakiyetler diliyorum kendisine” kelamlarını kullandı.